DEPARTMANLARIMIZ

İşinde Uzman Ekipler... Yüksek Hizmet Kalitesi...

 • İş Geliştirme ve İş Ortaklığı Yönetimi

  İş fikirlerinin belirlenmesi ve olgunlaştırılmaya başlaması ile gelişen iş sürecini, ürün ve servise dönüşene kadar geçen tüm iş akışını ilgili birimlere dağıtır. Kullanıcıya sunulacak olan tüm ürün ve hizmet süreçlerinden sorumlu olmakla beraber şirketin diğer kurum ve ortaklarıyla ilişki süreçlerini de yürütür ve düzenler.

 • Veri Yonetimi Ekibi

  Veritabanı yönetimi, veri analizi ve veri madenciliği yöntemleri ile sistemsel performans optimizasyonu sağlamayı amaçlar. AR-GE odaklı projeler ile güncel teknolojileri yakından takip eder ve uygular.

 • Müşteri Deneyimi Yönetimi

  Müşterinin satış öncesinde, sırasında ve sonrasında kurumla olan her dokunma noktasındaki etkileşimin deneyime çevrilebilmesi için, kurumun tümüne yaygınlaştırılan uygulamalara odaklanır.

 • Yazılım Geliştirme Ekibi

  Şirketin ana faaliyet kolu olan Katma Değerli Servislerin (VAS) tüm yazılım süreçlerini gerçekleştirir. Bununla birlikte şirket içinde kullanılan arayüzlerin yazılımını yapmaktadır.

 • İş Destek ve İK Yönetimi

  Şirketin teknik olmayan tüm süreçlerinde ve bunların her aşamasında ilgili departmanlara destek olur. Eğitim, organizasyon ve işe alım başta olmak üzere şirketin İK anlamında tüm ihtiyaçlarını karşılar.

 • Medya Satınalma & Mobil Pazarlama

  Ticari açıdan başarılı bir servisin hayata geçirilmesindeki en kritik faktör başarılı bir medya satınalma yetkinliğine sahip olmaktır. Bu departman, tüm dijital medyalarda performanslı servisler için medya optimizasyonu ve anlık satınalma gücü ile şirketin en önemli iş birimidir.

 • Mali İşler

  Finans,muhasebe,bordrolama,bütçe,raporlama ve vergi süreçlerini etkin bir şekilde yönetir. Finansal kuruluşlar,kamu kurumları,mali işler süreçleriyle ilgili denetçi ve danışmanlarla olan ilişkileri yürütür.